28.6 میلیون فروش ریپل در یک روز!

فروش ریپل

جید مک کالب بعد از 25 روز، سکوت خود را با فروش ربپل های خود شکست!

 

جد مک کالب، بنیانگذارریپل، 28.6 میلیون توکن از کیف پول تاکواستند (tacostand) خود رافروخت.

 

جد مک کالب مدیر سابق ریپل،  فروش ریپل  خود را از سر گرفت.  در 18 ژانویه، او 28.6 میلیون XRP  را به ارزش 8.78 میلیون دلار فروخت.

آخرین باری که مک کالب سرمایه خود را از ریپل خارج کرد، 25 روز پیش بود.

جد مک کالیب، بنیانگذار ریپل، روز دوشنبه 28.6 میلیون ریپل (8.78 میلیون دلار) فروخت و اولین فروش خود را در 25 روز گذشته رقم زد. این خبر را لئونیداس هاجیلویزو (Leonidas Hadjiloizou)، محقق بازار کریپتوکارنسی به اشتراک گذاشت.

وی فرض کرد که این وقفه به دلیل شکایت کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه ریپل و برد گارلینگهاوس و کریس لارسن که به همراه جد مک کالب در سال 2012 این شرکت را تأسیس کردند است.

این محقق اشاره کرد که در موارد قبلی که مک کالب در فروش ریپل خود مکث کرده بود، برای کمک های خیریه وی بود. مک کالب در گذشته فروش خود را موقتاً متوقف كرد، تا به یكی از موسسات خیریه كه ریپل به آنها كمك كرده بود، اجازه فروش دهد. این بار اما، او بلافاصله پس از دادخواست کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا، فروش خود را متوقف کرد. به هیچ وجه نمی توان فهمید که چرا او فروش ریپل را از سر گرفته است.

او می توانست منتظر توصیه های وکلای خود یا یک میلیون دلیل دیگر باشد. وی افزود كه مک کالب در مرحله فروش 9.7 میلیون ریپل دیگر (2.92 میلیون دلار) نیز هست.  در ماه دسامبر، کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا ادعا کرد که ریپل و بنیانگذاران آن 1.3 میلیارد دلار از سال 2013 از طریق فروش اوراق بهادار ثبت نشده جمع آوری کرده اند.

متهمان اما  این ادعا را رد می کنند، با این استدلال که ریپل اوراق  بهادار نیست. قیمت ریپل پس از اتهامات مطرح شده،  بیش از 50 درصد کاهش یافت اما تا امروز تا حدودی بهبود یافته است.

جد مک کالب، که خالق صرافی بیت کوین Mt.Gox، قبل از تأسیس بنیاد توسعه استلار (Stellar)  در سال 2014، تا سال 2013 به عنوان مدیر ارشد ریپل خدمت می کرد.

در حال حاضر او مدیر ارشد سابق فناوری در استلار است و توسط نیویورک تایمز، در میان 10 نفر برتر رهبران انقلاب بلاک چین، در سال 2018 معرفی شده است.

 

جد مک کالب پس از دریافت 266 میلیون، بلافاصله 30 میلیون ریپل را فروخت.

 

جد مک کالب، بنیانگذار استلار، مدیر سابق ریپل در اوایل این هفته بیش از 266 میلیون ریپل  دریافت کرده و بلافاصله اقدام به فروش آن ها کرد.

گزارشی که اخیراً از حساب تحلیلی بلاکچین آلارم نهنگWhale Alert) ) ارائه شده است، ادعا کرد که در سال 2020 مک کالب 411 میلیون دلار سرمایه را از ریپل خارج کرد و 1.2 میلیارد ریپل را با قیمت متوسط ​​0.34 دلار فروخت. این حدود 27٪ از کل ذخیره ریپل  وی بود.

طی پنج سال گذشته، بین سال های 2014 تا 2019، مک کالب تقریباً 1 میلیارد توکن ریپل به ارزش 301 میلیون دلار را فروخته است.

 

 

منبع: decrypt.co

 

 

 

برای مطالعه سایر اخبار مربوطه، با ما همراه باشید:

اینستاگرام💎

https://www.instagram.com/toptradersnews/

 

یوتیوب💎

https://bit.ly/Toptradersnews

 

تلگرام💎

http://t.me/toptradersnews

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

توجه! توجه!

کاربران گرامی از این پس میتوانند سفارش های اکانت tradingview premium و شماره های مجازی google voice و کیف پول های سخت افزاری را در سایت iraniantraders.ir که خدمتی دیگر از مجموعه امیر امینی میباشد انجام دهند.

مشاهده سایت ایرانیان تریدرز