وبلاگ

همکاری الروند و سامسونگ در مسیر امنیت!

الروند و سامسونگ

همکاری الروند و سامسونگ در زمینه کیف پول سخت افزاری بر روی گوشی های سامسونگ

امنیت بلاکچین به لطف رمزنگاری پیشرفته که اطمینان می دهد دسترسی و انتقال وجوه فقط توسط مالک کلیدهای خصوصی انجام می شود، مالکیت حقیقی دارایی ها را امکان پذیر می کند.

بنابراین ایمن نگه داشتن آنها برای ذخیره سازی و مدیریت ارزهای دیجیتال بسیار مهم است.
محبوب ترین و ایمن ترین گزینه ها کیف پول های سخت افزاری هستند. دستگاههایی با هدف ساختن کلیدهای خصوصی با استفاده از تراشه های رمزگذاری خاص که آنها بالاترین سطح محافظت در برابر سرقت و استفاده ناخواسته را ارائه می دهند، اما این بار خیلی راحت تر از قبل امکان پذیر خواهد بود.

به همین منظور، شرکت الروند اعلام داشت که زین پس کاربران میتوانند eGold خود را به صورت ایمن در کیف پول سخت افزاری داخلی دستگاه سامسونگ خود ذخیره کنند.

تلفن های هوشمند مجهز به Keystore Blockchain سامسونگ، کلیدهای خصوصی بلاکچین را در اختیار دارند و معاملات را در یک محفظه امنیتی اختصاصی روی تلفن مدیریت می کنند.

 

Trusted Execution Environment تلفن از بالاترین امنیت برخوردار است و تنها با استفاده از همان مکانیزم هایی که برای ایمن سازی دستگاه موبایل استفاد شده است، رمز گذاشته و قفل می شود، مانند رمزهای بیومتریک یا پین خصوصی برای گوشی های همراه.

 

ترکیب قدرتمند بین گوشی هوشمند و کیف پول سخت افزاری بالاترین سطح محافظت در برابر سرقت و دسترسی غیر مجاز را به روشی کاملاً راحت ارائه می دهد.
توکن های eGold با فرمت ERC20 می توانند بلافاصله در کیف پول Blockchain سامسونگ ذخیره شوند.

 

 

منبع: elrond

 

برای مطالعه سایر اخبار مربوطه، با ما همراه باشید:

اینستاگرام💎

https://www.instagram.com/toptradersnews/

 

یوتیوب💎

https://bit.ly/Toptradersnews

 

تلگرام💎
http://t.me/toptradersnews

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

توجه! توجه!

کاربران گرامی از این پس میتوانند سفارش های اکانت tradingview premium و شماره های مجازی google voice و کیف پول های سخت افزاری را در سایت iraniantraders.ir که خدمتی دیگر از مجموعه امیر امینی میباشد انجام دهند.

مشاهده سایت ایرانیان تریدرز