وبلاگ

نقش ویژه زنان در بازار کریپتوکارنسی

نقش زنان

نقش زنان در بازار کریپتو کارنسی به فراموشی رفته است!

 

مدیر عامل توسعه شرکت استلار:  چگونه می توان زنان بیشتری را در بازار کریپتو جذب کرد؟

دنلا دیکسون( Denelle Dixon)، مدیر عامل توسعه شرکت استلار (Stellar) ، و معاون مهندسی این شرکت کارن چانگ(Karen Chang)  اعلام کردند: چندین دلیل مهم برای استخدام زنان بیشتر در بازار کریپتوکارنسی وجود دارد.

دنلا دیکسون مدیر عامل و کارن چانگ معاون فنی مهندسی درStellar Development Foundation (SDF)، که یک سازمان خصوصی است و برای کمک به رشد شبکه بلاک چین Stellar طراحی شده است.

آنها دو مدیر زن در صنعتی هستند که تحت تسلط مردان است، اما در سازمانی موفق شده اند و این روند را نادیده گرفته و قابلیت های زنان در این بازار را به رخ می کشند. سی و نه نفر از 81 کارمند SDF زن هستند.

 

 

دیکسون و چانگ در پادکست روزانه دکریپت (Decrypt Daily podcast) حاضر شدند و بحث کردند که چگونه تنوع و درگیری دیدگاه های مختلف می تواند به شرکت ها و سازمان های بازار کریپتو کمک کند- و اینکه چه کارهایی می توان انجام داد تا از این سد دید تک جنسیتی موجود عبور کرد-.

دیکسون به مجری برنامه، متیو آرون دیمر، گفت: “این موضوع سخت و پیچیده ای نیست که وقتی زمینه ها و دیدگاه های متنوعی وجود دارد همه را روی میز بگذارید، و امکان مکالمه های مختلف را فراهم کنید.”

“ما همیشه در هنگام حذف شدن یک جنسیت در زمینه ای، می بینیم که این محصول و زمینه در واقع بخشی از نیازهای جامعه را از دست می دهد.”

وی گفت، یك راه عملی برای دستیابی به این هدف این است كه از داوطلبان مختلف برای هر شغل آزاد مصاحبه شود. “هنگامی که این کار را آغاز کنید، بهترین کاندید را استخدام خواهید کرد … بهترین نامزدها اغلب در آخر کسانی هستند که دارای دیدگاه های مختلف هستند.”

با این حال، در حالی که سازمان های مختلفی، مانندNFL، سیاست های مشابهی را وضع کرده اند، همه آنها نتایج مشابهی نداشته اند. در حالی که 70٪ بازیکنان فوتبال سیاه پوست هستند، اما تنها 9٪ سرمربیان این کشور از سیاهپوستان هستند.

شرکت های بلاکچین با اختلاف مشابهی روبرو هستند و تلاش می کنند با تعداد کمی از زنان در مناصب رهبری یا کارکنان، به مخاطبان متنوع جهانی خدمات ارائه دهند، بلاکچین یک مشکل تنوع دارد.

بنابراین، دیکسون نشان داد ، “شما فقط باید واقعاً بخواهید که این اتفاق بیفتد و باید روی آن تمرکز کنید و آن را در اولویت قرار دهید.”

البته استخدام، فقط نیمی از این کارزار است.

چانگ گفت: “اگر به سراسر هیئت مدیره فن آوری نگاه كنید، هیچ شركت فنی وجود ندارد كه نگوید ما از 110٪ تنوع و دیدگاه های مختلف حمایت می كنیم.” “در حرف، پیام عالی است. اما در عمل با شکست روبرو هستیم. ”

وی مثال زد که به طور منظم از کارمندان زن خواسته می شود در جلسات یادداشت برداری کنند. یا مدیرانی که، کارمندان زن خود که در مقابل همکاران مرد خود کمتر سرو صدا ایجاد می کنند را، انتخاب نمی کنند.

” چانگ گفت: نوعی از این محدودیت هاای داخلی وجود دارد، زنان با خود می گویند: آیا من واقعاً باید در این جایگاه باشم؟ آیا واقعاً باید صحبت کنم؟ آیا صدای من لازم است؟ بینش من جالب است؟…

هر دو زن بر این امر اتفاق نظر دارند. دیکسون گفت: “ما تنها باید تمامی طیف افرادی را داشته باشیم که نماینده افراد و دیدگاه های مختلف در سراسر جهان هستند، تا بتوانیم واقعاً دیدگاه ها متنوعی را داشته باشیم.”

 

منبع: decrypt

 

 

اخبار لحظه‌ای مهم فاندامنتال رو از طریق ما دنبال کنید
آدرس شبکه های اجتماعی ما:

اینستاگرام💎

https://www.instagram.com/Iranian.Cryptomag

 

یوتیوب💎

http://bit.ly/IraninanCryptoMag

 

تلگرام💎

T.me//Iranian.Cryptomag

 

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید