وبلاگ

نسخه آلفای دش (ِDASH) برای کمک به کاربران!

DASH

دش (DASH) نسحه آلفای خود را برای ولت های پرداختی آماده می کند!

 

دش نسخه عمومی DashPay، که یک کیف پول رمز ارز اجتماعی است را راه اندازی کرده، تا تجربه کاربری یکپارچه ای به نام کاربران، لیست تماس و تصاویر نمایه قابل خواندن توسط انسان را ارائه دهد. این تجربه مهمترین موانع استفاده گسترده بازار کریپتوکارنسی را برطرف می کند، زیرا که چندین نظرسنجی از مصرف کنندگان این بازار، بزرگترین مانع را عدم سهولت استفاده شناسایی کرد. نسخه آلفای عمومی این امکان را به کاربران می دهد تا یک معامله در بازار رمز ارزها را بدون اصطکاک و راحت را تجربه کنند.


طبق نظرسنجی سال 2016، توسط شرکت تحقیقاتی بازار Clutch و Brave UX، از کاربران وبی که بیش از چهار ساعت در روز آنلاین هستند، اینگونه اعلام شده که بیش از 90٪ از پاسخ دهندگان به این نظر سنجی، سهولت استفاده را به عنوان یک عامل تعیین کننده و مهم، هنگام تصمیم به ادامه استفاده از یک وب سایت یا سرویس ارزیابی کردند. طیق نظرسنجی آنلاین انجام شده توسط دش نیز نشان داد که 66.9٪ از پاسخ دهندگان، عدم سهولت استفاده از این بازار را بزرگترین مانع می دانند.


نظرسنجی دیگری که در سال 2018 توسط بنیاد بین المللی عملکرد انجام شد، نشان داد که بسیاری از کاربران کریپتوکارنسی از موفقیت در معاملات خود کاملا اطمینان ندارند. فقط 25٪ از پاسخ دهندگان، به معاملات خود اطمینان کامل داشتند، در حالی که 17٪ پس از ارسال معامله، تا حدی استرس داشتند.


دش (DASH) با ارائه یک تجربه اجتماعی یکپارچه، از جمله نام کاربری، لیست مخاطبین، تصاویر نمایه و موارد دیگر، در سطح پروتکل های خود، به کاربران در کل اکوسیستم کریپتوکارنسی، به دنبال رفع این موانع در زمینه پذیرش و اعتماد به نفس است.

 

 

برای مطالعه سایر اخبار مربوطه، با ما همراه باشید:

اینستاگرام💎

https://www.instagram.com/toptradersnews/

 

یوتیوب💎

https://bit.ly/Toptradersnews

تلگرام💎
http://t.me/toptradersnews

 

 

منبع:
Bitcoinist

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

توجه! توجه!

کاربران گرامی از این پس میتوانند سفارش های اکانت tradingview premium و شماره های مجازی google voice و کیف پول های سخت افزاری را در سایت iraniantraders.ir که خدمتی دیگر از مجموعه امیر امینی میباشد انجام دهند.

مشاهده سایت ایرانیان تریدرز