لایت کوین در رتبه سوم بلاکچین

لایت کوین

لایت کوین، ریپل را پشت سر گذاشت.

لایت کوین اکنون با ارزش سهام 10 میلیارد دلار، با رسیدن به رتبه سوم بلاک چین، ریپل را پشت سر گذاشت. لایت کوین به ترتیب بعد از بیت کوین و اتریوم با ارزش 630 میلیارد و 94 میلیارد دلار قرار گرفت. تتر (USDT)، به عنوان یک استیبل کوین، بزرگترین ارز دیجیتال خصوصی با ارزش 20.1 میلیارد دلار است، که با حضور تتر در این لیست لایت در جایگاه چهارم قرار می گیرد و با احتساب تتر، LTC چهارمین پروژه با ارزش بلاک چین است. با این تفاسیر، پشت سر گذاشتن جایگاه پنجم و پیشی گرفتن از ریپل (XRP)، برای لایت چشمگیر است.

طی هفته گذشته، نشانه هایی وجود داشت که ریپل سرنگون می شود، به ویژه، افزایش چشمگیر قیمت لایت کوین وبیت کوین کش  (BCH) را می توان با اعلامیه TPayPal در اواخر اکتبر مرتبط دانست. سپس، از چند پروژه از جمله اتر، بیت کوین، لایت کوین و بیت کوین کش پشتیبانی خود را اعلام کرد. در مرحله اول، پی پال به مشتریان آمریکایی این امکان را می دهد تا این رمزارزها را معامله کنند، حتی از این کوین ها برای پرداخت های خود استفاده کنند.

پیش بینی ارزش لایت کوین

به دنبال این خبر، قیمت بیت کوین کش و لایت کوین افزایش یافت.لایت کوین موقعیت خود را به عنوان یک کوین و ارز دیجیتال، از آن زمان در یک مسیر صعودی، حفظ کرده است، صعود سریع از 100 دلار، افزایش تا بیش از 120 دلار و ادامه روند را شاهد بودیم. ماه گذشته، چارلی لی ، بنیانگذار لایت کوین، چندین “پیشنهاد ارزش” را به عنوان عوامل افزایش اخیر این رمزارز معرفی کرده است.

در خارج از PayPal، او اعلام کرد که این شبکه بسیار قابل اعتماد است. علاوه بر این، توسعه مداوم، به ویژه از جمله ادغام MimbleWimble – بعنوان یک راه حل برای حفظ حریم خصوصی، تقاضای بیشتری برای لایت ایجاد می کند.

در میان طغیان لایت، قیمت XRP همچنان در حال سقوط است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می گوید ریپل یک اوراق بهادار است. در همین راستا، از موسسین ریپل، برد گارلینگهاوس و کریس لارسن به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرده است.

در همین حال، شوک خبر SEC، باعث سقوط آزاد قیمت های ریپل شد، و از بیش از 0.75 دلار نزول کرده و سقف بازار خود را به زیر 9.5 میلیارد دلار رساند.

 

منبع: btcmanager.com

 

 

برای مطالعه سایر اخبار مربوطه، با ما همراه باشید:

اینستاگرام💎

https://www.instagram.com/toptradersnews/

 

یوتیوب💎

https://bit.ly/Toptradersnews

 

تلگرام💎
http://t.me/toptradersnews

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

توجه! توجه!

کاربران گرامی از این پس میتوانند سفارش های اکانت tradingview premium و شماره های مجازی google voice و کیف پول های سخت افزاری را در سایت iraniantraders.ir که خدمتی دیگر از مجموعه امیر امینی میباشد انجام دهند.

مشاهده سایت ایرانیان تریدرز