وبلاگ

احتمال نوسان دلار آمریکا در آخرین هفته سال 2020

دلار آمریکا

اخبار محرک بازار دلار آمریکا در هفته پیش رو

  • چهارشنبه 30 دسامبر، ساعت 18:15 به وقت تهران، شاخص اولیه بازار شیکاگو

درست مثل هر شاخص اولیه، گزارشی از عملکرد 200 مدیر مالی را ارائه می دهد که سطح شرایط کسب و کار را ارزیابی می کنند. اگر شاخص بالاتر از 50 باشد، وضعیت رو به بهبود است. از طرف دیگر، شاخص زیر 50 نشان از بدتر شدن شرایط تجاری است. از آنجا که این روزها در تقویم اقتصادی اتفاقات زیادی رخ نمی دهد، ممکن است انتشار این گزارش منجر به نوسانات دلار آمریکا شود. اگر شاخص بهتر از پیش بینی ها باشد، دلار آمریکا تقویت می شود.

 

  • چهارشنبه 30 دسامبر، ساعت 18:30 به وقت تهران، گزارش خرید و فروش مسکن در ایالات متحده

این شاخص نشان دهنده تغییر تعداد مسکن هایی است که به استثنای ساخت و سازهای جدید، در معرض فروش قرار دارند، اما هنوز در انتظار معامله نهایی هستند. فروش مسکن تأثیر گسترده ای در سلامت اقتصادی یک کشور را داراست. شاخص بالاتر از حد انتظار برای دلار خوب است. اگر شاخص کمتر از پیش بینی ها ظاهر شود، دلار سقوط خواهد کرد.

 

  • پنجشنبه 31 دسامبر، ساعت 17:00 به وقت تهران – شاخص و گزارش آمار بیکاری ایالات متحده

گزارش بیکاری، نشانگر تغییر آمار بیکاران و کاهش موقعیت های اشتغال هفتگی در ایالات متحده است. افراد در صورت بیکاری درخواست بیمه بیکاری کرده و ماهیانه درامدی به عنوان نرخ پایه بیکاری دریافت می کنند. این شاخص ممکن است به دلیل عدم وجود رویدادهای مهم و نوسان کم در شب سال نو، بر دلار تأثیر بگذارد. اگر شاخص بالاتر از پیش بینی ها باشد، دلار تضعیف می شود. از سوی دیگر و در سناریو متقابل، ارقام پایین تر از حد انتظار و پیش بینی برای ارز ایالات متحده صعود را در پیش خواهد داشت.

توصیه میکنیم:بسته محرکه مالی آمریکا امضا شد!
برای مطالعه سایر اخبار مربوطه، با ما همراه باشید:

اینستاگرام💎

https://www.instagram.com/toptradersnews/

 

یوتیوب💎

https://bit.ly/Toptradersnews

 

تلگرام💎
http://t.me/toptradersnews

 

منبع: فارکس فکتوری

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

توجه! توجه!

کاربران گرامی از این پس میتوانند سفارش های اکانت tradingview premium و شماره های مجازی google voice و کیف پول های سخت افزاری را در سایت iraniantraders.ir که خدمتی دیگر از مجموعه امیر امینی میباشد انجام دهند.

مشاهده سایت ایرانیان تریدرز