آیا به آلت سیزن نزدیک می شویم؟؟؟

آلت سیزن

آیا با پابان رالی بیت کوین به آلت سیزن نزدیک می شویم؟

 

پس از افزایش نرخ بیت کوین به بالاتر از ۴۲،۰۰۰ دلار ، بسیاری از ارزهای دیجیتال جایگزین یا آلت‌کوین‌ها واقعاً عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند که از نظر تاریخی با عملکرد خوب آلت‌کوین‌ها در Q1 مطابقت دارد.

 

 

حرکت آلت‌کوین‌ها تا حدی توسط حرکت اتریوم هدایت می شود. پس از آنکه اتریوم از سطح مقاومت عمده ۶۰۰ دلار عبور کرد، همچنان خود را بالاتر از ۱۰۰۰ دلار نگه داشته است.

اکنون اتریوم نزدیک است که به بالاترین قله خود به ۱۴۰۰ دلار برسد. در دو هفته اول سال ۲۰۲۱ حدود ۶۰٪ افزایش قیمت داشته است.
احتمالاً به دلیل بهبود سنتیمنتال بازار نسبت به آلت‌کون‌ها، در هفته گذشته این رمز ارزها عملکرد خوبی داشته اند.

تاکنون در ماه ژانویه آلت‌کوین‌های بزرگ مانند Polkadot) DOT) و Cosmos) ATOM) سودهای کلانی را با دو پیر بیت کوین و تتر دیده اند. در عین حال، ارزهای بستر دیفای، Aave ، Yearn.finance و SushiSwap در دو هفته گذشته به شدت از هر دو پیر بیت کوین و اتر پیشی گرفتند، داده هایی که افزایش مداوم سنتیمنتال و فعالیت های رسانه های اجتماعی را در ماه های اخیر تأیید می کنند.

 

در همین حال، با توجه به اینکه تقاضا برای شبکه های بلاکچین جایگزین افزایش یافته است، روند صعودی DOT و ATOM می تواند تحت تأثیر این اخبار و به دلیل بستر مناسب دیفای باشد. شبکه بلاکچین اتریوم از اواخر سال به طور فزاینده‌ای متشنج شده است، زیرا فعالیت کاربران بر روی پروتکل های دیفای به طور قابل توجهی افزایش یافته است همین مساله باعث شده تا کارمزدها را افزایش دهد.

پروتکل هایی مانند Aave ، SushiSwap و Synthetix از ماه نوامبر رشد سریعی داشتند و Aave و Synthetix را به سمت مارکت کپهای میلیارد دلاری بازار سوق دادند.

اگرچه ارتباط خاصی بین اتریوم و سایر بازارهای آلت‌کوین‌ها وجود ندارد، اما اگر اتریوم به عنوان پروتکل بلاکچین، میلیارد دلاری رشد کند، پروژه‌های بزرگی که در بستر و در راستای اتریوم توسعه یافته‌اند می توانند به تناسب رشد کنند.

از آن مهمتر، اگر سرعت رشد بیت کوین در سال ۲۰۱۶ را بیاد بیاوریم، ارزهای دیفای از رشد شبکه اتریوم و تاثیر آن بیشترین سود را خواهند برد.

 

 

 

منبع: cointelegraph

 

 

آدرس شبکه های اجتماعی ما:

 

اینستاگرام💎

https://www.instagram.com/Iranian.Cryptomag/

 

یوتیوب💎

http://bit.ly/IraninanCryptoMag

 

تلگرام💎

http://t.me/toptradersnews

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

توجه! توجه!

کاربران گرامی از این پس میتوانند سفارش های اکانت tradingview premium و شماره های مجازی google voice و کیف پول های سخت افزاری را در سایت iraniantraders.ir که خدمتی دیگر از مجموعه امیر امینی میباشد انجام دهند.

مشاهده سایت ایرانیان تریدرز